Fredrik Lundström (M)

Bild på Fredrik Lundström

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hovrätten för Övre Norrland 2020-2023 nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Viltförvaltningsdelegationen 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31