Anders Sundström (SJVP)

Bild på Anders Sundström

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kulturberedningen 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionala utvecklingsnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Tillväxtberedningen 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31