Nihad Zara (M)

Bild på Nihad Zara

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige 2018-2022 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Uppdragsberedningen 2018-2022 ledamot 2018-11-22 - 2022-10-31