Lars-Åke Vikström (SD)

Bild på Lars-Åke Vikström

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jurymän i tryckfrihetsmål, grupp 1 2020-2023 juryman 2020-01-01 - 2023-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14