Carina Strömbäck (S)

Bild på Carina Strömbäck

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Uppdragsberedningen 2018-2022 ersättare 2020-10-28 - 2022-10-31