Bo Ek (SJVP)

Bild på Bo Ek

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionala kollektivtrafikmyndighet Norrbotten 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valutskottet 2018-2022 ersättare 2019-02-13 - 2022-10-14