Helena Öhlund (S)

Bild på Helena Öhlund

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Konstmuseet i Norr 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Länspensionsrådet 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionala kollektivtrafikmyndighet Norrbotten 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionala utvecklingsnämnden 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Tillväxtberedningen 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31