Marléne Haara (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kammarrätten i Sundsvall 2020-2023 nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Övervakningsnämnden 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31