Bente Moen Åkerholm (S)

Bild på Bente Moen Åkerholm

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionala utvecklingsnämnden 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Tillväxtberedningen 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31