Roland Nordin (M)

Bild på Roland Nordin

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regionala kollektivtrafikmyndighet Norrbotten 2019-2022 ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sjukvårdsberedningen 2018-2022 ledamot 2018-11-22 - 2022-10-31