Robert von Schantz (M)

Bild på Robert von Schantz

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Patientnämnden 2019-2022 ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Sjukvårdsberedningen 2018-2022 ersättare 2018-11-22 - 2022-10-31
Uppdragsberedningen 2018-2022 ersättare 2018-11-22 - 2022-10-31