Majvor Johansson (S)

Bild på Majvor Johansson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Konstmuseet i Norr 2019-2022 ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sjukvårdsberedningen 2018-2022 ledamot 2018-11-22 - 2022-10-31