Förtroendevalda hos Region Norrbotten

Malin Markström (SJVP)

Bild på Malin Markström

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Patientnämnden 2019-2022 ordförande 2021-06-24 - 2022-12-31
Patientnämndens presidium 2019-2022 ordförande 2021-06-24 - 2022-12-31
Regionfullmäktige 2018-2022 ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14